Громадська безпека

Жодна служба громадської безпеки (поліція, охоронні структури, пожежна охорона, аварійні та інкассаторські служби та ін.) не може обійтися без GPS систем сателітного контролю. При цьому це може бути побудованим, як на серйозному рівні, з використанням професійних систем TETRA, DMR, P25, так і на побутовому, з використанням комерційних мереж стільникового зв’язку.

В цій галузі на першу позицію виходять надійність, простота, швидкість реакції, низьке споживання інтернет трафіку. Дуже важлива якісна візуалізація об’єктів з використанням мап різного формата, як векторного так і растрового типу.

Важливою рисою є використання кнопок тривоги. При цьому вони можуть бути як вбудовані у транспортний засіб так і працювати дистанційно по радіоканалу.

В деяких випадках можливо використання GPS реєстратору руху в якості мобільного комунікатора для оперативного звя’зку з черговим диспетчером. Для цього певні моделі пристроїв потребують дооснащення гучномовцем та мікрофоном. При цьому обмежується можливість дзвінків за межі обумовленої групи абонентів.

Цінові приклади на обладнання (враховуючи стандартний монтаж):

GPS реєстратор руху (маршрут, зупинки, швидкість) - 1200 грн.

GPS реєстратор руху + радіокнопка “тривога” - 2100 грн.

GPS реєстратор руху + CAN інтерфейс - 4000 грн.