Для нафтогазового комплексу

Специфіка використання сателітних систем контролю в нафтогазовому комплексі має необхідність контролю споживання пального потужними дизель-генераторами, двигунами приводу різноманітних механізмів. Не завжди є можливість використання вимірників рівня пального, тому встановлюються витратоміри пального з різними схемами підключення (на один паливопровід, на два, з обліком прямого та зворотнього потоку пального), або в комплексі використовують вимірники рівня з витратоміром.

Зазвичай на технологічних майданчиках знаходяться ємності великого об’єму, іноді станок може мати від двох і більше баків. Використання вимірників рівня пального ємнісного типу дозволяє забезпечити облік споживання пального, заправок та зливів.

Актуальне питання обліку пального на локальних заправках. Підключення лічильників палива на заправочних колонках дозволяє слідкувати за видачею пального в реальному часі, та формувати відповідні звіти.

ОРІЄНТОВНА ВАРТІСТЬ ІНТЕГРАЦІЇ СИСТЕМИ

При плануванні впровадження сателітних систем контроля в нафтогазовій галузі треба враховувати те, що на важку техніку треба замовляти нестандартні вимірники, що збільшує витрати як часу, так і коштів.

Індикативні розрахунки на найбільш стандартні рішення:

GPS реєстратор руху + вимірник рівня пального - 7200 грн.

GPS реєстратор руху + витратомір - 7500 грн.

Підключення роздавальної паливної колонки - 6200 грн.