Програмно-апаратний комплекс Safety4You (Твоя безпека) створений для забезпечення взаємодії різних джерел інформації з системами оповіщення, доставки повідомлень, команд управління на основі надійних систем передавання даних та голосу. Система призначена для служб громадської безпеки, цивільного захисту та територіальної оборони, комунальных служб та транспорту приватного сектору.

Програмно-апаратний комплекс Safe4you дозволяє інтегрувати мережі комерційного, професійного зв'язку, широкосмуговий наземний та бездротовий інтернет для організації управління, доставки команд та сигналів оповіщення за допомогою звукових та голосових систем, коротких повідомлень та сигналів.

Система будується за багатошаровим принципом. Основою системи треба використовувати професійні мобільні системи (TETRA, DMR, P25) та наземні лінії безпосереднього зв'язку. Додатково залучаються комерційні та приватні мережі зв'язку (WCDMA, LTE, Wi Fi, Wi Max та ін.)

Система може працювати як автономно у вигляді окремого робочого місця, так і розгалуджено з використанням центрального серверу обробки даних.

У програмі попередньо налаштовуються різноманітні "штормові плани", які швидко активуються черговим диспетчером "в один дотик". Такі плани визначають порядок оповіщення, розсилки команд управління та спрацювання виконавчих пристроїв в залежності від виникнення загрози (природні лиха, техногенні катастрофи, військові загрози та інше).

Оповіщення керівників, посадових осіб, працівників та населення забезпечується шляхом розсилки коротких повідомлень (мережами комерційного мобільного зв'язку, професійними (DMR), додатками-месенджерами (Telegram, Facebook, Wats Up, Viber та інші), спрацювання сирен, гучномовців та інших звукових приладів.

Використання систем позиціонування (GPS), професійних систем мобільного зв'язку (DMR) дозволяє значно розширити функціональні можливості та забезпечити високу надійність.