Приватні особи

Використання GPS додатків приватними особами, має на увазі, насамперед, визначення власного місцезнаходження, а також місцезнаходження членів своїх родин, їхніх транспортних засобів, забезпечення охоронних функцій, історія треків, іноді — звіти з пробігу та витрат пального.

Окрім встановлення відповідного обладнання на приватні транспортні засоби більш затребуваними є використання в якості трекерів власних смартфонів.

Для цього необхідно встановити певне програмне забезпечення із, наприклад, додатку Google Play. Використання власних смартфонів робить застосування GPS систем контролю більш гнучкими та комфортними, дозволяє оперативно, за необхідністю, підключати (або відключати) членів своїх родин. Зберігати інформацію стосовно їхнього переміщення, подій та місцезнаходження. При цьому смартфон повністю імітує роботу повноцінного GPS трекера для транспортних засобів.

Існує практична можливість надсилання сигнала “тривога” з такого додатку на програмне забезпечення, яке зараз викристовує поліція охорони з індікацією місцезнаходження людини, що викликає.